OPINIE

Magdalena S
5/5
Kupiłam ebooka o faceless marketingu i ....

Kupiłam ebooka o faceless marketingu i jestem mega zadowolona. Dużo wiedzy, do tego pomysły na posty i jeszcze mogę to odsprzedawać. Mega przydatne żeby wystartować z czymś swoim.

Kinga W
5/5
Bardzo polecam ebooka o rozwinieciu konta...

Bardzo polecam ebooka o rozwinięciu konta. W końcu wiem kiedy i jak publikować, już pierwszy post, który dodałam ma o wiele lepsze wyświetlenia niż te co dodawłam kiedyś!!

Sandra k
5/5
Dużo wiedzy, która jest przydatna dla...

Dużo wiedzy, która jest przydatna dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z social mediami. Polecam 

Julia b
5/5
Najpierw kupiłam pierwszego ebooka a potem...

Najpierw kupiłam pierwszego ebooka a potem od razu harmonogram treści na miesiąc. Fajny produkt, już nie będę się męczyć z wymyślaniem co mam dodać.

Gosia Z
5/5
Listy do druku to sztos...

Listy do druku to sztos!!!! Mam już wszystkie i czekam na kolejne pomysły 😀

Klaudia G
5/5
Faceless Marketing w pigułce....

Faceless Marketing w pigułce to ebook który wszystko wyjaśnia. Dosłownie na tacy podane jak to robić, mega fajne plus, że można to potem wykorzystać jako swój produkt

Magdalena f
5/5
Selfcare challange to...

Selfcare challange to swietny pomysł! Dzięki niemu codziennie mam inspiracje co moge dla siebie zrobic. Super, mam nadzieje, że będzie więcej takich produktow

Anna K
5/5
Zdecydowałam się na ebooka...

Zdecydowałam się na ebooka o rozwijaniu konta w Social Mediach. Miałam obawy, ponieważ nie jest zbyt tani ale… już na samym początku czytania wiedziałam, że było warto. Bardzo dużo przydatnych informacji i wskazówek. Świat Social Mediów jest teraz dla mnie jaśniejszy. Polecam bardzo!

Maja O
5/5
Wyzwania oszczędzania...

Wyzwania oszczędzania, listy selfcare to moje ulubione produkty!

Agnieszka S
5/5
Zakupiłam ebooka Faceless Marketing...

Zakupiłam ebooka Faceless Marketing w pigułce. Jestem zachwycona! Polecam bardzo, bardzo! Wszystko wyjaśnione, pokazane przykłady itp. Mega

Marta D
5/5
Nawet się nie spodziewałam...

Nawet się nie spodziewałam, że do ogarnięcia nawyków brakowało mi po prostu dobrej rozpiski. Wydrukowałam sobie listę selfcare, tracker nawyków i nagle wszystko robię. Dziękuję i polecam!

Jeśli chcesz aby znalazła się tu Twoja opinia - wyślij ją do mnie! <3